ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Ситуація, що склалася в Україні внаслідок військових дій, змусила шукати нові підходи до розв’язання завдань, пов’язаних із відновленням людського організму, формувати нову екосистему і вибудовувати нові алгоритми дій у галузі медицини, використовуючи міжнародний досвід.

 

Моя команда за підтримки партнерів в Україні, на базі громадської організації ініціює унікальний інноваційний проєкт – створення багатофункціонального, науково-виробничого та лікувально-реабілітаційного Центру для військовослужбовців, ветеранів, учасників бойових дій, військових інвалідів, волонтерів, жертв війни, тих, хто був у полоні, тортури, знущання, та інших осіб, що зазнали психологічних та фізичних травм.

 

Наразі в Україні немає жодного комплексного центру, який може забезпечити повний перелік послуг реабілітації, вони надаються на базі наявних госпіталів і лікарень, із застарілим обладнанням, нестачею кваліфікованого персоналу та основна увага там приділяється здебільшого лише фізичному відновленню, частково психологічній реабілітації. Однак повернення військових і жертв війни в мирне життя потребує сучасних підходів для повного відновлення їхніх функцій і можливості повноцінно працювати та жити в суспільстві.

 

ЩО МИ МАЄМО:

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН – створення реабілітаційного хабу, із застосуванням інноваційних технологій, наявністю висококваліфікованого персоналу, де кожен пацієнт після комплексного обстеження отримує індивідуальну програму, яка дає змогу за максимально короткий термін досягти високих результатів.

 

МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОЄКТУ – місто Ірпінь, Бучанського району Київської області, місто-курорт, що має широку мережу оздоровчих закладів, розташоване на річці Ірпінь, за 8 км від столиці України та розташоване на перетині міжнародних трас – Київ – Варшава, Київ – Гомель, має чудове транспортне, зокрема залізничне сполучення.

 

ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ, загальною площею 1 га, у приватній власності, з наявністю всіх необхідних комунікацій, зокрема й резервних, відповідно до стандартів лікувального закладу.
ПРИМІЩЕННЯ ЦЕНТРУ, загальною площею 3000 кв. м., який почав створюватися нашою командою, був частково наповнений кваліфікованим персоналом, але постраждав внаслідок обстрілів у 2022 році

 

ПІДТРИМКУ ОРГАНІВ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ.

-ПІДТРИМКУ ПАРТНЕРІВ В УКРАЇНІ ТА СПІВПРАЦЮ З НАУКОВО-ДОСЛІДНИМИ ІНСТИТУТАМИ Й ОРГАНІЗАЦІЯМИ В ГАЛУЗІ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ВІДНОВЛЕННЯ

 

У ПОДАЛЬШІЙ ПЕРСПЕКТИВІ
 також планується відкриття подібних Центрів реабілітації в Одеській, Львівській, Чернівецькій областях, попередньо проведено переговори з місцевою владою та отримано необхідні узгодження і запевнення в підтримці.

 

ЗАВДАННЯ, ЯКІ МАЮТЬ БУТИ ДОСЯГНУТІ ПІД ЧАС РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ:

Одне з основних завдань центру – поєднання технологій 3D-друку з міждисциплінарними галузями, такими як тканинна інженерія, цифрова медицина і матеріалознавство, із застосуванням різних типів матеріалів, що використовуються в 3D-біодруці, зокрема металів, керамічних матеріалів, полімерних матеріалів, композитних матеріалів і клітинних тканин. Це дозволить створити продукти 3D-друку з гарною біосумісністю, чудовою остеоіндуктивною здатністю і стабільними механічними властивостями, що має велике значення для персоналізованого лікування кісткових дефектів.

 

Наявність лабораторії клітинних технологій дасть змогу створювати комбінації активних речовин, зокрема клітин і факторів росту, які сприяють реконструкції кісткової тканини!

 

Нові металеві сплави, керамічні матеріали або композити останнім часом стають відправною точкою інновацій у сфері медицини, що й робить одним із пріоритетів створення та використання власних матеріалів на виробничих площах центру!

 

Невід’ємною частиною центру є безпосередньо реабілітація, а також нетрадиційний підхід до неї. Використання водорозчинних флюеренів, а також фіксація і контроль стану нервових закінчень і м’язової тканини, до і після реабілітації, дає змогу отримати необхідний результат!

 

Окремим напрямком Центру передбачена реконструктивна хірургія, а також роботичне протезування. Планується не тільки встановлення протезів, а й виробництво протезів. По-перше, постійне протезування попередньо потребує звичайного протезу, щоб людина звикла, а потім, коли йдеться про біонічний протез, це потребує і певного реабілітаційного періоду, і обслуговування самого протезу.

 

Важливу роль відіграє і науково-освітня складова.

Центр повинен стати магнітом для залучення відсотка наукового фонду українців фахівців, що залишився, які відчувають технічний і фінансовий голод у створенні або використанні інноваційних продуктів, при цьому маючи досвід, практичні знання, а також готові кейси з інноваційних проєктів!

Завдання центру зібрати їх в єдину команду для досягнення багатофункціональних завдань!

 

Також окрім фізичної реабілітації, що включає в себе операційні, післяопераційні та реабілітаційні заходи на основі інноваційних технологій, та психологічної реабілітації, що насамперед спрямована на подолання посттравматичного стресового розладу, буде передбачена також сімейна реабілітація, дружня реабілітація, ігрова інтерактивна, також освітня та бізнес-реабілітація.

 

Терміни реалізації завдань ПРОЄКТУ – термін може становити від 6 місяців до 2 років, залежно від наявної будівлі для Центру (реконструкція чи спорудження нової), своєчасного та повного фінансування, а також ситуації в Україні.

 

ДЛЯ УСПІШНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ НАМ ПОТРІБНО:

– міжнародне співробітництво, вивчення та обмін досвідом у сфері розробки та застосування інноваційних технологій у галузі реабілітації;

– фінансова допомога (гранти, донати) у реалізації проєкту на закупівлю необхідного обладнання, будівництва, інженерних робіт, обладнання приміщень, підбір та навчання персоналу, та реалізації інших завдань

– співпраця у залученні кваліфікованого медичного персоналу.

 

СОЦІАЛЬНА ЗНАЧУЩІСТЬ ПРОЄКТУ.

У результаті реалізації проєкту якісну допомогу зможуть отримати тисячі людей, які постраждали внаслідок бойових дій та адаптуватися до мирного життя, що є важливою складовою для здоров’я та безпеки українського суспільства загалом. Цей інноваційний проєкт потребує об’єднання зусиль різноманітних організацій як всеукраїнського, так і міжнародного рівня, адже передбачає створення цілої екосистеми підтримки та піклування про людей, які постраждали від війни, а це в нинішніх реаліях більша частина населення України.

 

Запрошуємо Вас стати партнером у цій важливій соціальній місії.

 

 

Долучайтесь до наших проектів

 
 
 

Для детального обговорення співпраці та відповіді на Ваші питання, заповніть форму зворотного зв’язку нижче

    UA