Bioglass

Сьогодні питання щодо універсального матеріалу в стоматології та щелепно-лицьовій хірургії залишається відкритим. Адже специфіка матеріалу для даних напрямків – це зносостійкість, що близька до природного, та міцність.
Команда винахідників нашої організації створила таку сполуку – Біоситал.  
Біоситал- неорганічний матеріал, що отримується спрямованою кристалізацією різного скла при їх термічній обробці з утворенням біосумісних кристалічних структур, типу апатиту та вітлокіту.

 

Переваги біоситалів:

• утворення безпосереднього біохімічного зв’язку між імплантатом та кісткою внаслідок виникнення на поверхні імплантату гідроксиапатитового біологічного шару, який міцно зв’язаний з гідроксиапатитом кістки.
• міцність і тріщиностійкість біоситалу значно вища, ніж у біоактивної кераміки, а біосумісністю не поступається біосумісності біоактивної кераміки
• використання склокераміки дозволяє застосувати досить просту технологію виготовлення імплантатів складної форми шляхом лиття в форми, виготовлені по моделям, які випрлавляються
• перспективне використання біоситалів в 3D принтерах, через те, що частинки біоситалів можна сплавляти між собою без загрози зміни властивостей матеріалу.

 

Та найбільша цінність даного матеріалу – це фактично його ідентичність до найміцнішої кістки організму – щелепної. Біоситал – настільки універсальний матеріал, що активно може використовуватися в щелепно-лицьовій хірургії, трансплантології та стоматології.

EN